Westwijk

De contactpersoon voor de Westwijk is Heidi van Waas 

waas43@upcmail.nl

Wil je op 28 maart meedoen met de Vlaardingse zwerfvuil challenge in jouw buurt, geef je dan op bij jouw contactpersoon. Wij vinden het heel leuk als je aanvullende ideeen of voorstellen hebt. Sluit dat even kort met je contactpersoon.


 

ACTIVITEITEN

Wijkcentrum West

Op de Telderstraat 10 zit het Wijkcentrum West. Buiten een verzamelplaats is dit ook een startpunt voor de actie onder leiding van Dennis van Assen. Neem contact op via dennisvanassen10@gmail.com 

Samen met Hans Versluijs zetten de Vlaardingen Captains zich in!
Meer weten over de groep? neem contact op met hans@versluijs.nl 

West op zijn Best doet Plein west en omgeving, neem contact op met Marjo Bazuin als je hier bij wilt helpen, of meer informatie wilt over de groep zelf, via marjo_bazuin@hotmail.com
 


Westwijk

Samen met haar dochter Tess gaat Teresa Meijas de straat op om op te ruimen in de Westwijk. Neem contact op via Teresa526@hotmail.com 

De Ripperdastraat en omstreken worden schoongemaakt door A. Daalmeyer. Neem contact op via a.daalmeyer@chello.nl 

MacDonalds doet de Westlandseweg

De speeltuintjes in de Zuidbuurt worden kindvriendelijk, schoon, en speelbaar gemaakt door Svetlana Noordhoek. Neem contact op via s.kononova@live.nl 

De bewoners van Westerparc en Marnixlaan doen ook mee! Meld je aan bij Bart Richters via blrichters@icloud.com



U kunt zich aanmelden bij bovenstaande contactpersoon als u gezellig mee wilt helpen met de buurtjes in de buitenlucht, 
zo wordt de wijk schoner en bent u ook lekker in beweging.